Co urozmaici relację seksualną?

Co urozmaici relację seksualną?

10 marca 2022 Off By Mrs Grey

Utarło się twierdzić, że dmuchana lalka to rozwiązanie dla kobiety bądź dla mężczyzny, którzy są samotni z wyboru bądź też z zaistniałej sytuacji. Ten błędny, niemający pokrycia w rzeczywistości stereotyp, niestety bardzo często pokutuje, jednak coraz więcej par decyduje się na to rozwiązanie. 

Dla kogo dmuchana lalka będzie dobrą opcją? 

Dmuchana lalka to nie tylko prezent dla osób bawiących się solo, również dla par. Czasami jest tak, że partnerka bądź też partner nie chcą zgodzić się z różnych przyczyn na trójkąt, wtedy to sexlalki okażą się bardzo dobrym rozwiązaniem, dzięki któremu nawet gdy w relacji panuje rutyna, uda się ją w prosty sposób pokonać. Czasami jest też tak, że partnerka nie na wszystkie zabawy łóżkowe wyraża chęć, gadżet w postaci lalki z wieloma otworami nigdy nie odmówi miłosnych igraszek. Panie też mogą sobie pozwolić na więcej, gdy do łóżka wkroczy dobrze wyposażony czarnoskóry dmuchany mężczyzna. Rozwiązań jest dużo, wszystko zależy od tego jak dużą macie wyobraźnię. 

sexlalki

Jakie zabawki są w modzie? 

Wiele par decyduje się na lalkę dmuchaną Vivid Rad z opcją wibracji. Trzy dziurki: analna, oralna i waginalna są obietnicą wspólnych przygód, winyl z którego została wykonana jest rzeczywiście bardzo miły w dotyku. Chcąc zaszaleć można zrobić to z dmuchaną lalką Suzie Cariną, która będzie rozwiązaniem na miłe spędzenie upojnych wieczorów przez szereg lat. Lalka imituje prawdziwą kobietę, skórę ma w dotyku w 100 % jak prawdziwa. 'Kobieta’ ma opcję wibracji, wspaniały anus, nie będziesz mógł się od niej uwolnić, będzie Twoją seksualną niewolnicą, gotową na wszystko. Panie sięgają po wspaniale zbudowaną, muskularną zabawkę Tyler Knight, która staje się doskonałym rycerzem, obdarzonym dorodnym penisem, gotowym na zaspokojenie najbardziej wybrednej kobiety.