Nowoczesne kulki gejszy

15 grudnia 2021 Off By Mrs Grey

Kulki gejszy są dosyć starym wynalazkiem, jaki pojawił się około IV wieku w Japonii. Aktualnie producenci  stawiają na szereg dodatkowych udogodnień i doskonałą jakość kulek, jakie dadzą kobiecie rozkosz. Czym cechują się te erotyczne gadżety? Jakie dają korzyści? Gdzie można je kupić?

Kulki gejszy

Kulki gejszy to produkt przydatny, jakie posłuży się do polepszenia zdrowia i jakości życia seksualnego. Niezwykle ważne jest to, aby wiedzieć, jak prawidłowo korzystać z przedmiotu. Z czasem mięśnie dna miednicy ulegają osłabieniu, co zmniejsza ich elastyczność. Ciąża, poród, nawaga to kwestie, jakie pogarszają kondycję ciała. W tym celu warto zakupić kulki gejszy, jakie mogą wzmocnić mięśnie Kegla i dać nam sporo przyjemności podczas seksu. Plusem jest większa świadomość swojego ciała, większa częstotliwość orgazmów i wzrost satysfakcji seksualnej. 

Jak wybrać kulki gejszy?

Sięgając po taki gadżet, warto wziąć pod uwagę kilka aspektów. Najważniejsze są:

  • Materiał produktu – materiał da nam bezpieczeństwo i komfort. Sporym uznaniem cieszą się kulki z silikonu, jaki jest łatwy w czyszczeniu.
  • Waga kulek – to kolejna ważna cecha. Początkujące osoby powinny sięgnąć po najlżejsze zabawki. Z czasem można zakupić podwójne i nieco cięższe kulki. 
  • Wielkość kulek – większe kule łatwiej utrzymamy, a standardowa średnica dla osoby początkującej to ok. 36 mm. Kobiety o drobnej budowie mogą postawić na mini kulki o średnicy 29 mm. 
  • Drgania – większość kulek posiada w środku ruchomy ciężarek, jaki ma wiele korzyści. 

Zakup kulek gejszy może być dla nas nie lada wyzwaniem. Ciekawe oferty posiadają sklepy internetowe, gdzie skorzystamy z pomocy fachowca. Sex-shop online oferuje wiele opcji, jakie przypadną nam do gustu.