Dildo – wybierz spośród pięciu najpopularniejszych rodzajów

Dildo – wybierz spośród pięciu najpopularniejszych rodzajów

2 grudnia 2021 Off By Mrs Grey

Sztuczne penisy to gadżety erotyczne o szerokim zastosowaniu. Z powodzeniem można ich używać do masturbacji, gry wstępnej, a nawet w ramach urozmaicenia stosunku z partnerem. Warto jednak zwrócić uwagę na parametry poszczególnych produktów.

Dildo – popularne rodzaje

dildo

Choć mogłoby się wydawać, że sztuczny penis to dość nieskomplikowany gadżet, indywidualne predyspozycje kobiet skłaniają producentów do tworzenia najróżniejszych wariantów. Do najpopularniejszych z nich należą:

  • naturalistyczne, które odwzorowuje męskiego członka we wzwodzie zarówno pod względem szczegółowej rzeźby, jak i koloru,
  • podwójne dildo do jednoczesnej penetracji pochwy i odbytu,
  • dildo z przyssawką, którą można przytwierdzić do gładkich powierzchni w pionie i poziomie,
  • sztuczny penis ze sztucznym wytryskiem,
  • sztuczny penis „króliczek” z krótszym trzonem do stymulowania łechtaczki.

Do czego służą poszczególne rodzaje sztucznych penisów?

Naturalistyczny sztuczny penis wykonywany jest zazwyczaj z delikatnego silikonu w kolorze ludzkiej skóry, a szczegółowa rzeźba składa się z wypustek i żyłek. Zarówno pod względem estetyki, jak i gwarantowanych doznań, jest on najbardziej zbliżony do prawdziwego członka podczas erekcji. Podwójny sztuczny penis świetnie sprawdzi się podczas masturbacji, zwłaszcza jeśli kobieta lubi połączenie seksu tradycyjnego z analnym. Równie dobrym gadżetem do masturbacji będzie penis z przyssawką, dzięki której można symulować stosunek w pozycji na jeźdźca. Penisy ze sztucznym wytryskiem zostały wyposażone w specjalną pompkę, dzięki której w momencie szczytowania można poczuć wytrysk. Z kolei tak zwane „króliczki” to nowoczesne i designerskie gadżety, które charakteryzują się eleganckim i subtelnym wyglądem. Zostały wyposażone w wyprofilowane trzony, z których jeden służy do penetracji, a drugi do masażu łechtaczki.