Jaki prezent dla partnerki na urodziny?

Jaki prezent dla partnerki na urodziny?

26 listopada 2021 Off By Mrs Grey

Urodziny partnerki to zawsze ważna uroczystość, na którą trzeba się w należyty sposób przygotować. Największym dylematem zawsze jest prezent, co wręczyć by była zadowolona, poza tym ma to być coś użytecznego i zaświadczać o miłości osoby, która wręcza podarek.

Z czego ucieszy się kobieta?

Panie chcą wyglądać zmysłowo, ponętnie wiedzieć, że są pożądane przez swych mężczyzn, dlatego też bielizna erotyczna damska zawsze będzie prezentem na czasie. Jeśli postanowiłeś, że prezentem ma być seksowna bielizna damska, warto postawić na komplety, szczególnie modne ostatnio są 3- częściowe koronkowe zestawy, również szlafroczek w komplecie ze stringami. Ważne by trafić w gusta swej pani, dlatego też delikatnie podpytaj ją o jej preferencje oraz z czego ucieszyłaby się najbardziej. Ty znasz najlepiej swą partnerkę, dlatego też wiesz jaka seksowna bielizna damska sprawi jej najwięcej radości, w modzie są bodystocking z racji tego, że najpełniej podkreślają damskie kształty. Nie musimy chodzić do sklepów gdzie będziemy czuć się nieswojo, ponieważ seksowna bielizna damska komplety znajdziemy w internecie, na dyskretnych stronach.

Co jeszcze warto wiedzieć?

bieliznaZakupu bielizny tyczy się jedna reguła, czym dłużej jesteście w związku, tym więcej można sobie pozwolić. Panie nie lubią otrzymywać zobowiązujących prezentów na początkowych etapach związku, jednak gdy pozostajecie w relacji miłosnej już dłuższy czas, nie musisz bawić się w żadne konwenanse, wtedy ustalasz jaka bielizna jest najbardziej seksowna, jaka bielizna damska jest tą właściwą dla Twej kobiety. Pamiętaj, że to prezent dla niej, dlatego też nie realizuj swych potrzeb seksualnych kosztem niej, chyba, że jestem przekonany i upewniony, że gustujecie w tym samym. Przeprowadzone ostatnio badania wykazały, jaka bielizna damska została uznana za najbardziej pociągającą, respondentki zaznaczyły, że ta najbardziej zmysłowa i erotyczna to:

  • kombinezon 7heaven
  • koszulka i stringi Vittoria Anais
  • 2- częściowe bodystocking Leg Avenue

Zapewne jedna z tych propozycji zadowoli również Twoją drugą połówkę.