Czym jest kółko Wartenberga?

Czym jest kółko Wartenberga?

20 września 2021 Off By Mrs Grey

Kółko Wartenberga to gadżet erotyczny, jaki daje niezapomniane wrażenia. Wygląda dokładnie tak, jak się nazywa. Jest to kółko posiadające wystające kolce w obwodzie. Bardzo szybko produkt zyskał znaczenie w sferze życia, jaką jest BDSM. Czym cechują się te akcesoria? Jak używać takiego kółka?

Koło Wartenberga

Sporą popularnością cieszą się metalowe kółka kolczaste, które dają przyjemny dreszczyk emocji. Mniej popularne są modele z plastiku. Używane w medycynie kółka Wartenberga przyjmują wygląd pojedynczej ostrogi z wystającymi kolcami. Co ciekawe, koło kolczaste może być zakończone ostrymi kolcami. Spotykane są też modele z dwoma lub większą ilością kółek. Gdzie można kupić taki gadżet erotyczny? Z pewnością ciekawą ofertę posiadają sex shopy działające online. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, ciesząc się bogatym wyborem i atrakcyjną ceną. Zakupu dokonamy z domu, korzystając z łatwego zamówienia. 

Kółko Wartenberga – jak używać?

Sam wygląd może budzić wątpliwości, jednakże użytkowanie nie jest skomplikowane. Kółko Wartenberga to zabawka BDSM, która daje całkiem inny poziom doznań, nić popularne klapki, pejcze, czy packi (więcej szczegółów: https://sexshop112.pl/461-metalowe-kolko-wartenberga.html). Służy bowiem do sensorycznej zabawy, jaka może przybrać bolesną postać. Używanie koła Wartenberga jest łatwe i intuicyjne. Należy przesuwać nim po skórze. Kochankowie często sięgają też po maskę na oczy lub opaskę, dzięki czemu nie wiedzą, kiedy spodziewać się dotyku. 

Po koło kolczaste sięgają także fani fetish play, z naciskiem na medyczne scenariusze. Odpowiednie przebranie i akcesoria z pewnością wzmacniają doznania łóżkowe. Jeśli chodzi o metalowe koła kolczaste, można tutaj też zabawić się z temperaturą, np. chłodząc je w lodówce. Opcji jest bardzo wiele, dlatego nie dziwi fakt, że koła Wartenberga zyskały spore uznanie na rynku. Gadżety tego typu z pewnością zwalczą nudę łóżkową.