Trzy najlepsze nowe propozycje bielizny intymnej damskiej

Trzy najlepsze nowe propozycje bielizny intymnej damskiej

4 sierpnia 2021 Off By Mrs Grey

Bielizna od wieków bardzo dobrze działa na wyobraźnię facetów. Stylowe koronki, zwiewne szlafroczki czy najzwyklejsze pończochy potrafią w bardzo łatwy sposób wzbudzić u Panów poczucie pożądania. Dzisiaj przedstawimy Wam, aż pięć nietypowych, ale równie seksowych propozycji erotycznej bielizny. 

Babydolly

Zacznijmy od czegoś mało inwazyjnego jakim są produkty z kategorii babydoll. W głównym założeniu ma być to krótka zwiewna koszula nocna wykonana z prześwitującego materiału. Często mające za zadania podkreślenie piersi, przez wycięte miejsca na nie czy delikatne paski z gumy. Jeżeli szukacie sexownej bielizny która ma porwać waszego partnera, gdy tylko wejdzie do sypialni będzie to idealny wybór.

Otwarte majtki 

Uwielbiasz seks i chcesz uprawiać gdzie tylko zapragniesz? Zadbaj o swoją wygodę i wybierz otwarte majtki. Rozcięcie w okolicach kroku, czesto minimalne, pozwoli Ci na wszystkie twoje zachcianki. Na stronach oferujących bieliznę intymną znajdziecie szeroki wybór modeli, dla każdej z was. Od ciękich niczym nitka pasków, po dopasowujące się koronkowe pasy.

Bodystocking, Garder Stockings

Jeśli uważasz, że klasyczne pończochy nie są już dla Ciebie, ze względu na ich niedopasowanie czy ciągłe spadanie wybierz ich kolejną generację. Zacznijmy od produktów z kategorii Garder Stockings, jest to połączenie pończoch z koronkowym pasem przy pomocy cienkiego, ale za to wytrzymałego materiału. Podstawową różnicą pomiędzy klasyką, a nowym trendem jest jednolitość, mianowicie koniec z trudem zapinania! Drogie Panie jeśli potrzebujecie seksownych pończoch z dopasowującym się pasem, ale nie chcecie denerwować się przy zapinaniu ich wybierzcie koniecznie Garder Stockings. Natomiast Bodystocking jest jeszcze większym krokiem na przód, bowiem jest to połączenie pończoch i bodów. Tutaj wariantów połączenia dwóch rzeczy jest mnóstwo, od dwa cienkich pasków do pełnego zabudowania.  

Uprzęże 

Coraz więcej portali oferuje swoim klientkom uprzęże jako bieliznę intymną damską. Mogą być one ubierane zarówno na gołe ciało czy standardową bieliznę czy na całe ubrania. Pełnią często również pomoc jako pas do pończoch, ale również samodzielnie mogą stanowić podkreślenie kobiecych wdzięków