Masturbator – sposób na przedwczesny wytrysk?

Masturbator – sposób na przedwczesny wytrysk?

14 czerwca 2021 Off By Mrs Grey

Przedwczesny wytrysk jest ogromnym problemem dla mężczyzn. Nie tylko pozbawia satysfakcji ze stosunku, ale również przysparza wstydu i znacząco redukuje szanse na zbudowanie nowej relacji. W przypadku poznania nowej kobiety może bowiem prowadzić do bardzo szybkiego zakończenia stosunku i zniechęcić do dalszych prób i znajomości. Czy w walce z tą dolegliwością skuteczny może okazać się… masturabator? Okazuje się, że tak.

Masturbator – pomocny gadżet dla krótkodystansowców

Choć masturbatory kojarzone są głównie z mężczyznami, którzy nie prowadzą zbyt bujnego życia erotycznego, to ich zastosowanie jest o wiele szersze, niż tylko ułatwienie pozbycia się napięcia seksualnego i szybkie rozładowanie. Na rynku dostępnych jest coraz więcej modeli masturbatorów https://sexshop112.pl/35-sztuczne-pochwy-masturbatory przeznaczonych do nauki kontrolowania swoich reakcji i opóźniania orgazmów i wytrysków.

Niektóre modele masturbatorów mają nawet wbudowane liczniki „pchnięć”, dzięki którym można odnotować uczyniony postęp. Są one znacznie ciaśniejsze, niż waginy większości kobiet, dlatego zapewniają wiele doznań i uczą Cię opanowywać podniecenie, co sprawia, że podczas „tradycyjnego” seksu odczuwasz nieco mniej i masz już wyuczone opóźnianie wytrysku i przerwanie stosunku w odpowiednim momencie.

Włączenie masturbatora do gry wstępnej i kilkukrotne doprowadzenie Cię do granicy orgazmu i zatrzymanie akcji, by po chwili powrócić do stymulacji, również pomaga wydłużyć trwanie późniejszego stosunku, a całościowo przyczynia się do znacznie większej ilości odbieranych bodźców poprzez główkę penisa.

Odłożony w czasie orgazm okazuje się o wiele intensywniejszy, a Twoja partnerka z pewnością będzie bardziej usatysfakcjonowana z dłuższego stosunku. Regularne ćwiczenia pomogły już wielu mężczyznom – zwłaszcza młodym w pozbyciu się tej uciążliwej dolegliwości.