Korki analne – 3 sposoby na ich dobieranie

Korki analne – 3 sposoby na ich dobieranie

13 czerwca 2021 Off By Mrs Grey

Jeśli poszukujemy nowych erotycznych doznań, w sypialni przytłacza nas monotonia i chcemy spróbować czegoś nowego, na początku świetnym wyborem będą korki analne. 

Zanim rozpoczniemy zabawę z korkami analnymi, musimy mieć na uwadze kilka ważnych kwestii podczas ich dobierania, żebyśmy mogli czerpać jak najwięcej przyjemności z tego typu zabawy. 

Niezbędny będzie lubrykant 

Musimy pamiętać, iż odbyt nie jest w stanie wytworzyć śluzu jak pochwa czy penis. Konieczne staje się używanie właściwego lubrykantu, bez którego kobieta narażona jest na otarcia i ból. Warto używać sporych ilości lubrykantu, wówczas doznania będą znacznie bardziej przyjemne. 

Stosowanie korków analnych z możliwie jak najszerszą podstawą

Nie bez przyczyny, większość niewielkich rozmiarów zabawek analnych, posiada szeroką postawę dla zachowania bezpieczeństwa. Chociaż zdarza się to bardzo rzadko, niemniej jednak jest możliwie, żeby taki przedmiot utknął w odbycie. Dla swojego albo partnera bezpieczeństwa, lepiej wybierać korki analne, które posiadają dość szeroką podstawę, żeby móc unikać ewentualnych wizyt u lekarza. 

Wybieranie odpowiedniego rozmiaru

Jeżeli dopiero wchodzimy w tematykę analnych zabawek https://sexshop112.pl/188-korki-balony-sondy-analne, lepiej zacząć od niewielkich korków analnych. Mogą to być korki analne dla początkujących albo na palec, które mają dużo mniejsze wymiary. Pamiętajmy, iż nasz odbyt przyzwyczajony jest z natury do wypychania czegoś, nie zaś do wpychania do niego przedmiotów.

Nawet niewielka wtyczka może być bardzo bolesna, jeżeli zechcemy ja włożyć nazbyt szybko i bez odpowiednich ilości lubrykantu. 

Jeśli nie mamy pewności co do tego, jaki rozmiar zabawki wybrać, wybierzmy zestaw analnych korków. Znajdziemy tam kilka ich rozmiarów i możemy bez żadnego problemu zacząć od tego najmniejszego, a kiedy się już przyzwyczaimy, możemy przechodzić do tych większych.