Lepsze niż „50 twarzy Greya”?

Lepsze niż „50 twarzy Greya”?

31 maja 2021 Off By Mrs Grey

Nawet jeśli ktoś uważa, że nie jest zboczony, istnieje szansa, że ich mózg jest. Tylko jeszcze o tym nie wie. Fantazje seksualne są nie tylko całkowicie normalne, ale także pozwalają odkrywać seksualność w super bezpiecznej przestrzeni: wyobraźni. Dla par pozostających w długotrwałych związkach dzielenie się fantazjami seksualnymi może odnowić podekscytowanie, dodać pikanterii a może na nową rozpalić nieco przygaszoną miłość. Oto kilka prostych propozycji dla początkujących i nie tylko.

Seksploracja dla Niej

To pozwoli się przemieć w seksbadaczkę. Trochę w tym z odgrywania ról, trochę z sado-maso, ale tylko ociupinkę. Facet lub facetka leży całkowicie bezwładnie i pozwala po prostu zbadać swoje ciało. Dzięki temu badający może poczuć każdy zakamarek, spenetrować każdą dziurkę, po prostu fizycznie zbadać ciało w najbardziej dokładny sposób, jak się da. Biały fartuszek, termometr, a nie wróć, coś lepszego – wibrator. W przypadku obiektów-mężczyzn sugerowane są kajdanki albo inne gadżety erotyczne, które pozwolą skrępować delikwenta. Faceci tak już mają, ciężko im wytrzymać wyższe stany podniecenia.

Totalne zdominowanie dla Niego

Jeśli ktoś nie oglądał „50 twarzy Greya” to nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które w dostatecznie obelżywy sposób byłyby w stanie opisać tak niecne postępowanie. Nie chodzi o to, że to tani erotyk dla znudzonych mamusiek, ale można naprawdę z tego filmu wiele wynieść. Po prostu ulepszając te dyrdymały Christiana. Pamiętna scena jak aplikuje Anastasi Steele 6 pasów na gołe pośladki, a ta ryczy jak bóbr, szlocha, zanosi się płaczem. Wie, że wpadła jak śliwka w kompot – Zraniłeś mnie – chlipie.

No to role się odwracają i to kobieta przeistacza się w dominę. Wchodzi do pokoju ubrana w bodystocking z podwiniętymi rękawami, na nadgarstku ma ćwiekowane pięściochy, za pasem skórzany długi pejcz, na głowie kwietny ma wianek, w ręku zielony badylek, a przed nią bieży baranek, a w ręku trzyma motylek. Motylek? Jaki, kurna, motylek? Nie chodzi o nożyk, ani takiego latającego stworka. Do sprawdzenia np. w sexshop112.pl.

wibrator

Mężczyzna siedzi na kolanach na podłodze. Ręce ma skrępowane liną lub kajdankami. Domina go całuje na zachętę, a potem szpicrutą wali najmocniej jak się da w plecy. Ała, nie w szczepionkę! Może zrobić wszystko, a zabawa obejmuje krztuszenie, lanie (interpretować to można wielorako), totalną kontrolę, gryzienie. Ona lubi, gdy wie, że ma moc, a facet musi polubić, że jest całkowicie zdominowany. Mleko się rozlało, maleńki.

Roleplaying dla Niej i dla Niego

Skoro mowa o książkach. „Harry Potter”może naprawdę zainspirować. Scenka w Hogwarcie. Ona jest Krukonem, a on Ślizgonem. Zakazany romans. Oczywiście on samolubnym kochankiem, ale adeptka magii wie, na co się pisała. Ba, nawet nie ma nic przeciwko. Zamiast różdżek – wibratory, pierścienie na penisa czy dilda, cokolwiek. On jest czarujący, a seks jest magiczny.

Fantazje, a oczekiwania

Oczywiście, to tylko niektóre z propozycji. Jedni lubią seks w romantycznym lub nieoczekiwanym miejscu, ale to dość powszednie, inni lubią odrobinę chaosu i przypadkowości. Jednak bez względu na to, jaka jest fantazja seksualna, prawdopodobnie nie jest tak niezwykła, jak mogłaby się wydawać. Dla chcącego nic trudnego i nawet żaba może być inspiracją.