Gry i zabawy dla przyjemności i wprawy

Gry i zabawy dla przyjemności i wprawy

19 maja 2021 Off By Mrs Grey

Nie samą pozycją misjonarską kochankowie żyją. Każdy pomysł, który urozmaici miłosne figle jest dobry, dlatego dobrze jest spróbować czegoś nowego od czasu do czasu. Wieczór pełen przyjemności z nutą humoru i słodkimi zapachami łatwo zaplanować i jeszcze łatwiej wykonać. Nie można zapominać w wzajemnym rozpieszczaniu. Oto trzy proste zabawy, które można wykorzystać podczas wspólnych chwil i spędzenie czasu razem. Nie są konieczne wymyślne zabawki erotyczne, seksowna bielizna damska czy wibratory.

Zgaduj zgadula

Najpierw coś do relaksu, a potem dla przyjemności. Albo na odwrót. Jednak w zasadzie kolejność może nie mieć znaczenia, bo chodzi o prywatny salon masażu. Jak więc grać? Najpierw warto zadbać o odpowiedni nastrój, czyli przygotować jakieś gadżety erotyczne do masażu. Olejek o fajnym zapachu – kwiatowe, waniliowe, jaśminowe czy nawet o zapachu świeżo ściętej trawy, albo czekoladowe – świece (mogą być też do masażu) i opcjonalnie lubrykant albo żel.

Potem można przystąpić do robótek ręcznych. Nakłada się trochę olejku na dłonie i wmasowuje go w plecy ukochanej osoby. Teraz można zacząć „pisać” seksowne i niegrzeczne słowa palcem na plecach. Kto może odgadnąć więcej słów? I oczywiście zwycięzca zasługuje na niespodziankę, a przegrany na karę.

Zabawa w chowanego

Ach, miły powrót do czasów dzieciństwa. Tutaj chodzi o wersję dla dorosłych – w chowanego bez zbędnych ubrań! Wyłączenie świateł trochę utrudni zadanie, a akcesoria erotyczne jak świece poprawią nastrój. Gra jest prosta. Wybranka, żona, kochanka czy partnerka ma na sobie tylko swoje ulubione perfumy i ukrywa się gdzieś w ciemności. Ona lub on liczy do 10 baaardzo wolno. Potem skuszony zapachem, podąża za nią, by w końcu ją schwytać. Jeśli znalezienie zajmuje zbyt dużo czasu, powinna pomóc jeszcze jedna mgiełka perfum albo jakieś bardziej namacalne podpowiedzi.

gadżety erotyczne

Prawda czy wyzwanie

Wprawdzie można tu wykorzystać jakieś gadżety erotyczne, ale ta sugestia nie jest typową grą. Powinna jednak sprawić sporo frajdy. Ona rzuca mu wyzwanie i ustala nagrodę. Zadaniem partnera jest przygotowanie czegoś wyjątkowego, np. pachnącej kąpieli z pianką. To najprostszy pomysł, a kobieca biologia stanowić będzie spore wsparcie. Kobiety – dzięki hormonom – potrafią wyczuwać o wiele mocniej niektóre rodzaje zapachów niż mężczyźni. Poza tym płeć piękna jest totalnym zapachowym łasuchem.

Pozostaje tylko wzbogacenie wody o odpowiednie zapachy. Czy to będą kule, czy świece i wino, czy sole – bez znaczenia. Mogą to być wszystkie te rzeczy, wino szczególnie. Teraz wystarczy tylko poczekać na kuszące zaproszenie niech zacznie działać fantazja, fantazja bo jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić na całego. I już za chwilę można dolecieć aż do gwiazdy…