Seksowne bodystocking dla kobiet w krągłych rozmiarach na wyjątkowe okazje

Seksowne bodystocking dla kobiet w krągłych rozmiarach na wyjątkowe okazje

7 maja 2021 Off By Mrs Grey

Piękna bielizna to niezbędny element garderoby kobiet. Odpowiednia jest nie tylko wygodna i intymna, ale także pozwala podkreślić zmysłowość. Jednakże bodystocking rządzi się swoimi prawami i raczej nie jest to bielizna na co dzień, na ślub czy do sypialni. Kiedy warto pomyśleć o tym rodzaju bielizny erotycznej?

Bodystocking na pierwszą randkę


Randki mogą być fajne. Prowadzą do nieoczekiwanych wydarzeń i niespodzianek. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, chyba że zostało zaplanowane od A do Z. Niezależnie od okazji kobieta powinna być przygotowanym na wszystkie możliwości. – Ubierajcie się dziewczyny, nie znacie dnia ani godziny – podpowiedziałby znany fraszkopisarz.

Bez względu na to czy randka wydaje się magiczna, czy super zwyczajna, noszenie odpowiedniej bielizny na pierwszym spotkaniu ma kluczowe znaczenie na wielu poziomach. Chociaż osobowość i rozmowa mogą pomóc poprowadzić randkę w określonym kierunku, wygląd zawsze odgrywa ogromną rolę bez względu na wszystko. Nawet, jeśli nie widać niektórych części. Świadomość, że ma się na sobie seksowne bodystocking – siatka, kombinezon, z rozcięciami czy koronkowym wykończeniem – z pewnością poprawia samopoczucie i zwiększa pewność siebie. Bodystocking na pierwszej randce to odważny wybór. Klasyczne zestawy biustonoszy i majtek czy body wydają się przy tym jednoczęściowym kostiumie takie zwyczajne.

bodystocking
  • Dziewczynki powinny być grzeczne i dobrze ułożone? Że wielu rzeczy im nie wypada, że muszą zachowywać się w określony sposób… Ech, to nuuuuuda! A ty nie jesteś już małą dziewczynką! Ty ustalasz zasady i w tym wypadku wypada robić wszystko to, na co ma się ochotę – twierdzą specjaliści z firmy Obsessive, która zajmuje się produkcją bielizny. I nie sposób się z tym nie zgodzić. Na randkę można nałożyć bodystocking sklepowo oznaczone kodem N112. Ma ozdobny motyw na piersiach z przodu, a także skrzydła z tyłu. Głęboki, okrągły dekolt eksponuje piersi. Pod spód można nałożyć dodatkowe majteczki, bo bodystocking jest otwarte w kroku.

Bodystocking na wieczór we dwoje


Niekoniecznie po pierwszej randce. Jest coś po prostu uwodzicielskiego w czarnym bodystocking. Zaprojektowane zostało właśnie, jakby na specjalne okazje, a wieczór we dwoje nadaje się do tego idealnie. Bodystocking niby nie pozostawia zbyt wiele wyobraźni, jednak obcisła, kabaretkowa siateczka jest zasadniczo przezroczysta, jednocześnie zasłaniając to, co najważniejsze. Tu z pomocą przychodzi inna polska firma SoftLine Collection, która proponuje bodystocking Dragonfly. Stosunkowo prosty, uroczy krój z odsłoniętymi plecami i sporym okrągłym dekoltem zwraca uwagę na biust, pozostawiając odsłoniętą większość pleców. I wisienka na torcie – ma otwarty krok. Można je połączyć z bielizną, ale wygląda jeszcze bardziej odważnie, gdy jest noszone bez niczego innego.

Bodystocking na prezent to jest to


Urodziny czy Walentynki? A może bez specjalnej okazji? Nieistotne. Każdy powód jest dobry, żeby obdarować swojego partnera czymś wyjątkowym. Wprawdzie wybór bielizny nie jest łatwym przedsięwzięciem, ale bodystocking dla krągłej damy ma tę zaletę, że bez problemu oplata sylwetkę, dopasowując się do kształtów. Wystarczy wręczyć niegrzeczną siateczkę (np. Bodystocking Abra Livia Corsetti) w jej ulubionym miejscu. Na pewno spodoba się taki prezent w postaci seksownej bielizny. A jeśli nie? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ją samemu nałożyć. Nie luba wie, co traci.