Zmysłowa bielizna damska – czyli jaka?

Zmysłowa bielizna damska – czyli jaka?

24 stycznia 2021 Off By Mrs Grey

Wybranie zmysłowej bielizny to najlepszy sposób, w jaki kobieta może zrobić wrażenie na swoim mężczyźnie. Oczywiście mowa tu nie tylko o sytuacjach intymnych, gdyż produkty niebędące typową bielizną erotyczną mogą nadawać się też do codziennego noszenia, również przez singielki, co pozwoli im poczuć się świetnie i sexy na co dzień. Co warto wybierać?

Kuszące prześwity

Zmysłowa bielizna damska zwykle wykonywana jest z prześwitujących materiałów, jak tiul, koronka z różnych tkanin (bawełniana, poliestrowa itp.) czy siateczka. Oczywiście nie musi prześwitywać w pełni – w stonowanej wersji, nadającej się też na co dzień, ma tylko wstawki czy niektóre elementy z takich materiałów. Gdy zaś chodzi o sytuacje intymne, taka bielizna może działać na mężczyzn jeszcze mocniej niż nagość, gdyż stanowi zaproszenie do odkrywania tego, co na pozór jest zakryte.

Skąpe fasony

Seksowna bielizna to też na pewno mocno wycięte, skąpe fasony, które nie tylko sporo odsłaniają, ale też bardzo zmysłowo eksponują kobieco ciało. Zabudowana bielizna często kojarzy się z praktycznymi, mało uwodzicielskimi fasonami, a im mniejsze są majteczki czy staniczek, tym bardziej pobudzają wyobraźnię. Taka bielizna jednak nie zawsze nadaje się do codziennego noszenia, gdyż może nie za dobrze spełniać swoją rolę (na przykład stanik zbudowany z cienkich paseczków nie podtrzyma dobrze biustu), a nawet wpijać się w ciało przy dłuższym noszeniu.