Najskuteczniejsze sposoby, dzięki którym pończochy będą się trzymały

Najskuteczniejsze sposoby, dzięki którym pończochy będą się trzymały

16 grudnia 2020 Off By Mrs Grey

Jeśli kiedykolwiek w życiu miałaś okazję nosić pończochy, napewno doskonale zdajesz sobie sprawę z tego jak uciążliwe, a nawet niewygodne mogą okazać się niektóre z nich. Choć są one bardzo eleganckim, a zarazem seksownym dopełnieniem stylizacji to trudność w ich noszeniu często przekreśla cały urok płynący z ich wyglądu. Na szczęście są sposoby na to, by Twoje pończochy nie spadały i były znacznie wygodniejsze.

pończochy

Pończochy samonośne

Pończochy samonośne wydają się być wprost idealnym rozwiązaniem dla każdej kobiety. Niestety tuż po ich zakupie może okazać się, że dany model niezbyt dobrze leży, a co najważniejsze, nie trzyma się skóry. Co zrobić w takiej sytuacji? Przede wszystkim zapobiegaj zamiast leczyć. W tym przypadku zwracaj szczególną uwagę na rodzaj materiału użytego do produkcji pończoch oraz na ogólną jakość produktu. Wybierając dobry jakościowo model masz zdecydowanie większą szansę na to, że pończochy będą trzymały się na nodze, jednocześnie nie powodując nadmiernego dyskomfortu. Oferta dostępna jest tutaj.

Kolejną opcją może być zakup specjalnego kleju do skóry, dzięki temu możesz podkleić delikatnie pończochy, by nie opadały oraz pozostały na swoim miejscu przez cały dzień lub noc.

Pończochy damskie do pasa

Kolejnym rodzajem pończoch są te przeznaczone do pasa. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że pas do pończoch powinien być bardzo dobrze dopasowany. To właśnie w dużej mierze od niego zależy to, czy pończochy nie będą się wrzynać, odgniatać lub opadać. Aby dopasować pas do swojego ciała należy dokładnie się zmierzyć lub wybrać się do sklepu stacjonarnego, który ma w swojej ofercie pończochy damskie.