Nowe źródła przyjemności

10 września 2018 Off By Mrs Grey

Kiedy zaczynamy dostrzegać, że w naszej sypialni wieje nudą, prędzej czy później dochodzimy do nieuchronnego wniosku: należy coś zmienić w swoich relacjach intymnych. Pomocą mogą tu służyć rozmaite gadżety erotyczne, których na szczęście na rynku nie brakuje. Ich dodatkową zaletą jest to, że produkuje się je w wielu wersjach, odpowiednich zarówno dla osób początkujących, jak i bardziej biegłych w sztuce miłosnych uniesień.

Zabawy analne

Stymulację odbytu ułatwiają tzw. kulki analne. Jak sama nazwa wskazuje, są to okrągłe kuleczki wykonane z rozmaitych materiałów, nanizane na sznurek albo połączone ze sobą na stałe.

Jednym z rodzajów kulek są koraliki analne: https://twojerozkosze.pl/72-koraliki Wyróżnia je niewielki rozmiar (od 0,25 cm średnicy do 2,5 cm), sprawiający, że idealnie nadają się do pierwszych zabaw analnych. Koraliki wykonuje się najczęściej z wysokiej jakości materiału żelowego, bez tak zwanych ftalanów, czyli substancji szkodliwych dla zdrowia.  Eksperci podpowiadają, że najlepiej kupować te wyprodukowane z silikonu medycznego – są miękkie i plastyczne, nie powodują uczuleń i pozwalają stopniować zakres penetracji.

Używanie koralików analnych jest możliwe przez osoby obojga płci, zarówno te początkujące, jak i zaawansowane.