Jaki lubrykant wybrać do „francuza”?

17 sierpnia 2018 Off By Mrs Grey

Jaki lubrykant wybrać, aby stosunek był w pełni satysfakcjonujący? Na całe szczęście w tej chwili rynek gadżetów seksualnych cały czas się rozwija i istnieją liczne sklepy oraz strony internetowe, gdzie można nabyć wszelkiego rodzaju lubrykanty oraz nawilżacze, które na pewno podniosą napięcie w sypialni i dostarczą kochankom niezapomnianych uniesień.

Po jakie lubrykanty do sexu w stylu francuskim warto sięgnąć?

Oczywiście każda z par ma własne upodobania i gusta i to one powinny znaleźć się na pierwszym miejscu, podczas wybierania odpowiednich lubrykantów.

Na pewno warto wziąć jednak pod uwagę lubrykant spowalniający wytrysk. Pozwala on na cieszenie się seksem oralnym bez obawy, że skończy się zbyt szybko. Tego typu lubrykant sprawia, że po przyjemnościach oralnych, można pozwolić sobie jeszcze na pełny stosunek.

płyn do seksu oralnego

Dobrym pomysłem są też lubrykanty smakowe do seksu oralnego. Sprawdzą się one idealnie dla pań, które chciałyby zmienić naturalny smak penisa.

Do wyboru jest wiele wariantów smakowych, a wśród nich truskawka, banan, czy czekolada, a więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Tego typu lubrykanty są w pełni bezpieczne dla ogólnego stanu zdrowia, więc bez problemu można je zlizywać, czy też połykać.