Po co są męskie wibratory?

13 lipca 2018 Off By Mrs Grey

Na pierwszy rzut oka może wydawać się, że wibratory dla mężczyzn są niepotrzebnymi akcesoriami erotycznymi, ale prawda jest zupełnie inna.

 Po co są męskie wibratory?

Najnowsze badania wykazały, że erotyczne wibratory męskie znacząco podnoszą poziom pozytywnych doznań i co warte podkreślenia, nie mają nic wspólnego z orientacją seksualną. Zabawki tego typu używane są najczęściej podczas gry wstępnej, aby rozgrzać się przed „głównym daniem”. Nie można zapominać również i o tym, że męskie wibratory polecane są przy leczeniu mniej lub bardziej dokuczliwych zaburzeń seksualnych.

męski wibrator analny z masażerem prostaty

Najpopularniejsze rodzaje wibratorów dla mężczyzn

Mężczyźni mają do wyboru przede wszystkim realne dilda, na które najczęściej nakładany jest materiał, który doskonale imituje prawdziwą skórę. W wielu sexshopach można znaleźć także specjalne masażery prostaty oraz wibrujące korki analne.

W jaki celu używa się wibratorów męskich?

Wibratory dla mężczyzn wykorzystywane są do zwiększania pożądania. Bardzo wiele kobiet i mężczyzn korzysta z wibratorów, aby powiększyć strefy komfortu poprzez ograniczenie bólu w trakcie i po stosunku analnym. Badania wykazują również, że osoby używające wibratorów są bardziej i mocniej pobudzone.