Jajeczko rozkoszy – kiedy warto je kupić?

20 czerwca 2018 Off By Mrs Grey

Jajeczka rozkoszy cieszą się ogromnym uznaniem kobiet, które preferują niesztampowe, a zarazem ekscytujące gadżety erotyczne. Nie jest to klasyczny wibrator, pomimo tego, że zwykle posiada minimum kilka trybów wibracyjnych. Jajeczko ma zwykle niewielkie rozmiary, tak aby jego użytkowanie nie powodowało dyskomfortu. Jest to produkt, który dostarcza olbrzymiej rozkoszy. Kiedy można go stosować?

Samodzielne igraszki

Wykorzystywanie erotycznego jajeczka rozkoszy podczas masturbacji to wspaniałe odprężenie oraz sposób na to, aby zrelaksować się po ciężkim dniu. Wielkim plusem jest to, że możemy sterować gadżetem za pomocą pilota. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby umieścić jajeczko wewnątrz pochwy i zająć się realizacją codziennych zadań. W dowolnym momencie możemy wyłączyć wibrację lub podkręcić je. Wszystko zależy od naszych osobistych upodobań.

jajeczko rozkoszy Lelo Luna

Gra wstępna

Jajeczka rozkoszy to perfekcyjna zabawka, która rozpali obojga partnerów. Kobieta odczuwa przyjemność fizycznie, natomiast dla mężczyzny ekscytujący jest fakt, że może kontrolować doznania swojej partnerki. To w jego rękach leży intensywność przeżyć. Jajeczko można stosować nie tylko w domu. Warto wziąć go ze sobą na romantyczny spacer, a nawet kolację w restauracji.